מסופונים
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שם:
טלפון:
דוא”ל:
מאשר\ת קבלת דיוור אלקטרוני
iDnext בע"מ, רח' פריימן 20, ראשון לציון, טל' 03-9542000, נייד 050-8777133, דוא”ל sales@dimex.co.il uzi@dimex.co.il

מסופון


מסופונים קשיחים — חוכמה ויעילות בכף היד  


שינויים תכופים בתנאי השוק ורמת התחרותיות הגוברת במשק, מביאים לצורך בתגובה מהירה של מערכי התפעול בארגוני תעשיה ומתן שירותים. מסופון נייד בעל יכולות טכנולוגיות חדשניות הינו הפתרון המיידי לייעול ותפעול נכון של מערכי לוגיסטיקה ומכירות בארגון. איידינקסט הינה יבואנית בלעדית של חברת יוניטק. החברה מעמידה לרשותכם מוצרים שונים ומגוונים.

 

מסופון ברקוד


את המכשיר התחילו לייצר עקב הצורך בניידות המידע בעסק תחרותי ובכלל, ישנו מכשיר ספירה ברקוד וישנו מסופון ברקוד  הידוע בשם - RFID, עם השנים שודרגו מכשירים הספירה ונוספו להם אפליקציות ויישומים שונים, המכשיר מתממשק לתוכנות ניהול העסק ו/או בעל תוכנות ייעודיות עם מסכים רגילים אך מוקטנים. המערכת יודעת נכון להיום לעבוד בשיטה אלחוטית אם בלוטות' או עם WI-FI ולהעביר את הנתונים ישירות למשרד האחורי ולתת מענה בזמן אמת. המכשיר הנייד הינו מוקשח ומותאם לסביבות עבודה שונות ומגוונות. העיצובים השונים של המכשירים מותאמים לכף היד וחלקם אף מעוצבים במיוחד לעבודה ביד אחת, דבר המאפשר עבודה נוחה וביצוע מספר פעולות במקביל עם שתי הידיים.

 

כיום ישנם מסופונים עם מסכים בגדלים שונים, שחור לבן או צבעוניים, מערכות ההפעלה השונות הקיימות נותנות מענה להתפתחויות שונות של הטכנולוגיה ולא נשארות מאחור.

 

במכשיר הספירה מספר רב של אביזרים נלווים כגון בטריות גיבוי, מתקנים שונים להטענה, ערכות לרכב ולמלגזות, כבלים שונים להתממשקות ישירה למחשב, קוראי ברקוד מכל הסוגים, אוזניות, רמקולים, מיקרופונים, ישנו גם מסופון נייד לרכב ועוד.

 

חברת איידינקסט מתמחה בייעוץ עבור מערכת מכשירים הספירה הנכונה והיעילה ביותר לעסק שלך, מחפשים אינוונטר ? צרו איתנו קשר ונתאים לכם את הפתרון הנכון.

 

סוף שנה בפתח ואיתה מגיע הצורך בביצוע ספירת מלאי בעסק!


תנו לנו לעזור לכם בכל הקשור לספירת מלאי ומצאי בעסק.

בין אם אתם רוצים לבצע בעצמכם וזקוקים לטכנולוגיה על מנת לייעל ולזרז את התהליך

ובין אם אתם רוצים שנבצע עבורכם את הספירה ע"י כוח אדם מיומן ומקצועי המבצע ספירות מלאי לאורך כל השנה

לשם כך חברת איידינקסט הקימה את חברת הבת נקסטליין!

 

על הדרך ניתן לקבל שירותים נוספים.

למידע על שירותי ספירות המלאי והמצאי לחצו כאן!