סורק ברקוד
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שם:
טלפון:
דוא”ל:
מאשר\ת קבלת דיוור אלקטרוני
iDnext בע"מ, רח' פריימן 20, ראשון לציון, טל' 03-9542000, נייד 050-8777133, דוא”ל sales@dimex.co.il uzi@dimex.co.il

סורק ברקוד

קוראי הברקוד שחברת iDnext מייבאת ומשווקת הינם מהחברות המובילות בתחום הזיהוי האוטומטי, לאחר למעלה מ-20 שנה שבהם החברה עבדה עם יותר מ-10 מותגים שונים בתחום, אנחנו מביאים לכם את הקוראים העמידים ביותר, האיכותיים ביותר והטובים ביותר מבחינת נוחות, איכות קריאה ומחיר כמובן.

 

סורקי ברקוד הינו מכשיר ייעודי לזיהוי סוגים שונים של ברקודים בגדלים שונים, איכויות שונות ועוד. ישנם 3 סוגים של קורא ברקוד:


1) קורא לייזר – קורא ברקודים אשר מקדמת הקורא נשלחות אלומות לייזר (אלומה אחת או מספר אלומות במקביל) הלייזר חוזר ל"מוח" שממיר את הקווים של הברקוד לספרות.

2) קורא CCD – קוראי ברקוד העובד בשיטת הארת הקווים של הברקוד באור אדום ע"י לדים. הסורק מפענח את התמונה שחזרה מהאור האדום וממיר אותה למספרים או לכל תוכן אחר.

3) IMAGER – סורקי ברקוד העובדים בשיטת צילום, הקורא מצלם את הברקוד, ה"מוח" מפענח את התמונה וממיר אותה למספרים ו/או לתוכן.

 

קורא ברקודים דו ממדיים (2D)לאחרונה טכנולוגיית הברקוד הדו-ממדי הולכת ומתעצמת, הצרכים השונים עבור מדבקת הברקוד גדלו והתפתחו ולשיטה זו יש פתרון מיוחד שהינו סורק ברקוד המסוגל לפענח מספר רב של ברקודים דו-ממדיים. ההבדלים הם שברקוד חד-ממדי יודע לייצג בין 8-20 ספרות ואותיות כאשר הברקוד הדו-ממדי מייצג מספר רב יותר של תווים, מאות תווים.

 

ישנם מספר תקנים המגדירים את סוגי הברקודים והשפות שבהן הוא נכתב. תקנים נפוצים הם:

Code 39, code 128, EAN ,UPC, ועוד. התקן הנפוץ ביותר בתחום הקמעונאי (חנויות) הוא EAN, והוא מאפשר לשמור על מספור ייחודי לכל פריט ופריט בכל העולם.

 

ברקוד פותח לראשונה על ידי חברת IBM בשנת 1970. הברקוד הינו קוד שבאמצעות אותיות או ספרות אשר מומרות לקווים שחורים ומרווחים ביניהם דבר היוצר שיטה נוחה לקריאה באמצעות עינית מתאימה ויוכלו להוות קלט נכון לקופה רושמת ו/או ממוחשבת או כל מחשב אחר.


כמו כן אצלינו תמצאו מדפסת מדבקות ברקוד, צרו קשר באתר למידע נוסף.  

 

סוף שנה בפתח ואיתה מגיע הצורך בביצוע ספירת מלאי בעסק!


תנו לנו לעזור לכם בכל הקשור לספירת מלאי ומצאי בעסק.

בין אם אתם רוצים לבצע בעצמכם וזקוקים לטכנולוגיה על מנת לייעל ולזרז את התהליך

ובין אם אתם רוצים שנבצע עבורכם את הספירה ע"י כוח אדם מיומן ומקצועי המבצע ספירות מלאי לאורך כל השנה

לשם כך חברת איידינקסט הקימה את חברת הבת נקסטליין!

 

על הדרך ניתן לקבל שירותים נוספים.

 

למידע על שירותי ספירות המלאי והמצאי לחצו כאן!