תוכנות
השאירו פרטים ונחזור אליכם
שם:
טלפון:
דוא”ל:
מאשר\ת קבלת דיוור אלקטרוני
iDnext בע"מ, רח' פריימן 20, ראשון לציון, טל' 03-9542000, נייד 050-8777133, דוא”ל sales@dimex.co.il uzi@dimex.co.il

תוכנת ברקוד

 

למה צריך את ביעף - תוכנה ייעודית להפקת מדבקות ברקוד ? תוכנת ברקוד הינה מודול אינטגראלי המגיע כחלק מתוכנת ניהול באשר היא, אך המודולים הנ"ל אינם נותנים פתרונות שונים ומגוונים להפקת מדבקות ברקוד, אלא רק את הבסיס של הפקת המספר של המוצר כברקוד.

 

תוכנת ברקוד הינה תוכנת מדף המתממשקת לכל סוגי תוכנות הניהול הקיימות בשוק הישראלי והבינלאומי. אין מדובר על תוכנה בסיסית כי אם על תוכנה ייעודית להפקת מדבקות ברקוד, התוכנה הינה מחול מדבקות שניתן להוסיף לו לוגו, פרטים על המוצר, טקסטים בעברית ובאנגלית ועוד.

 

כל התוכנות של חברת איידינקסט הינם פרי יצירתנו ופיתוח ישראלי כחול לבן. ביעף, ביעף פרו וביעף אקסטנשן מותקנות ועובדות ללא בעיות וללא תקלות למעלה מ-20 שנים. לקוחות התוכנה שונים ומגוונים ובזכותם אנו יכולים כיום להתממשק ולהסתנכרן מול כל הקופות הממוחשבות ותוכנות הניהול הקיימות בשוק הישראלי כולל תוכנות אנטרפרייז כגון SAP, ORACLE, פריוריטי ועוד.

 

מספר רב של מוסדות וארגונים גדולים משתמשים בתוכנות שלנו, בעיקר בתוכנת ביעף אקסטנשן. חברת אידאה החליטה לרכוש את מודול הברקוד שלנו לתוכנות שלה המותקנות בכל הספריות הגדולות בעולם כולל מוזיאונים וארכיבים גדולי מימד.

 

אז למה אתם מחכים? מהרו ליצור קשר באתר ולקבל הצעת מחיר שווה במיוחד עבור תוכנת ברקוד