ברקודים לעסק

מדוע כדאי לשים ברקודים למוצרים ?

 

ניהול נכון של מלאי בחנות – ניהול נכון ותקין של חנות ממכר חייב להיעשות באופן מדויק ומוקפד, לשם ניהול נכון ופיקוח ולשם שמירה על "יחסים טובים" עם רשויות הפיקוח.
על כן בוחרים בעלי עסקים, חנויות וחברות רבים לשלב מוצרי הסריקה לברקודים מתוך המבחר העצום שיש בתחום.  

מעקב אחרי מוצרים – מה נמכר ?מה אזל ?מה חסר ? ומה מיותר ? את כלל השאלות האלו כבר לא תצטרכו לשאול את עצמכם כאשר יהיה ברשותכם סורק ברקודים שיעשה סדר מופתי בספירה.

דוחות מכירה – כאשר המלאי מנוהל באופן תקני (על ידי שימוש במוצרי סריקת ברקודים), ניתן לפקח ולנהל דוחות מכירה יעילים ומדויקים.

חוסרים והזמנות - הזמנה ומוצרים שעומדים להיגמר

 

 

כיצד מתבצע הפיקוח על שעות העבודה ?

 

אם הכרתם את תהליך העבודה הישן בו היו נוהגים "להחתים" את העובדים על מעיין דף נוכחות אישי שלעיתים היה הולך לאיבוד או היה נקרע... הרי שכיום הרישום במחברת או שמא החתימה על נייר נוכחות הפכו כבר מזמן לנחלת העבר ! הסיבה לכך אפוא טמונה בהיות השיטות הללו לא אמינות ולא עמידות. על כן לא ניתן כבר לראות כל שימוש במעקבי שעות עבודה מסוג זה בשנים האחרונות.
לעומת זאת, עם התפתחות העידן המודרני בו אנו חיים וכניסת הטכנולוגיות החדישות אל כלל תחומי החיים, פותחו והומצאו מגוון נרחב של טכנולוגיות ורעיונות מתקדמים לפתרון בעיה זו.
כך שכיום העובדים המגיעים לעובדה, מסמנים נוכחות במגוון דרכים חדישות ומתקדמות הכוללות בין היתר : לוח נוכחות ידני, לוח נוכחות ממוחשב או לחלופין על ידי "כניסה" למערכת על ידי שעון נוכחות ביומטרי.
בבחירה במערכות מסוג זה, מתאפשר בעצם גם לבעלי העסק וגם לעובדים ליהנות ממערכת אמינה, איכותית וראויה, אשר מספקת נתונים אמיתיים ומדויקים.
מערכות אלו מסונכרנות באופן מדויק לשעונים ולתוכנת הנהלת החשבונות, כך שאין כל צורך במעקב נוסף או שמא בבדיקת הנתונים.

 

מקום עבודה באווירה מעולה, עובדים מסודרים ומקצועיים ... מה עם המוצרים ?

 

 

אם דאגתם נכונה למקום עבודה נוח בו שוררת אווירת עבודה נעימה ומתבקשת שממנה נהנים העובדים ואתם (מה שמפיק תועלת עצומה לתהליך עבודה מקצועי ותקין) הרי שאתם כבר בדרככם להצלחה.
אך חשוב מאוד לזכור כי : כמו העובדים כך גם המוצרים, צריכים סדר וארגון מוקפד אשר יקל רבות על עבודתכם ויהפוך את ספירת המלאי נוחה, מקצועית ויעילה.
את המוצרים בעסק ניתן למנות לפי ברקודים וקידוד על ידי : סורק ברקוד, וקורא ברקוד.
סורקים ומקודדים אלו פותחו וייוצרו בדיוק לשם מטרת השמירה על הסדר ולכימות הסחורה הקיימת והנמכרת באופן מדויק.
על כן, בכל עסק בו מתקיים ייצור של מוצרים ממשיים, חשוב להצטייד בטכנולוגיות מתקדמות ומכשור חדשני מסוג זה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
שם:
טלפון:
דוא”ל:
מאשר\ת קבלת דיוור אלקטרוני
iDnext בע"מ, רח' פריימן 20, ראשון לציון, טל' 03-9542000, נייד 050-8777133, דוא”ל sales@dimex.co.il uzi@dimex.co.il