סוגי הסורקים וחשיבותם

בחברות שונות קיימים מוצרים המסומנים בצורה שונה- מרביתם הגדול של המוצרים כיום מסומנים באמצעות מדבקות ברקוד שנראות לעין הרגילה של אדם כמו קבוצת פסים באורכים שונים בצבע שחור על רקע לבן ומתחתליה ומעליה של קבוצת הפסים מופיעים מספרים – שמייצגים את המספר הקטלוגי של החברה המייצרת והברקוד- מייצג את המספר החדש בחברה הקולטת.

על ידי עבודה עם תוכנת מחשב ייעודית ניתן באמצעות זיהוי של התוויות הללו לחבר את כל הנתונים הרלוונטיים למוצרים השונים למערכת נתונים אחת מסודרת שניתן לשלוף ממנה מידע בכל זמן נתון.

על מנת לחבר בין המדבקה שעל גבי המוצר ובין המערכת יש צורך בשימוש בקורא הברקוד- סורק/ מסופון בשם המקצועי. מדובר במכשיר בעל עין אלקטרונית שמסוגלת לזהות את ההבדל בין קבוצות הפסים השונים והמספרים ולקשר את הנתונים למערכת הראשית בצורה מהירה ויעילה.

 

איזה סורקים וקוראים יש?

 

קיימים סוגים שונים של סורקים שלכל אחד מהם ייעוד ושימוש שמתאים לצורך שונה. ההבדלים בין הסורקים יכולים להיות מבחירת החומרה – החומרים שמהם עשויים הסורקים לשימוש החיצוני- יש מקומות שהעבודה בהם מצריכה שימוש בחומרים קשיחים ועמידים לפגיעות חיצוניות כמו נפילות רבות וכד', לבין מסופונים שניתן לענוד על כף היד או על האצבע וכך לנטרל את הידיים מהצורך להחזיק את קורא הברקוד. קיימים מכשירים שפועלים בפלטפורמה של אנדרואיד וניתן לנייד אותם ממקום למקום כמו בעבודת שליחים וכד' לעומת קוראי ברקוד ומסופונים שמחוברים לקופה רושמת בכבל.יש להבין בדיוק את הצורך ואיה ברקוד נדרש לקרוא שכן חלק מהסורקים סורקים ברקוד דו מימדי וחלקם חד מימדי.

 

מכשירים לביצוע ספירות מלאי

 

בחברות רבות עולה הצורך בשימוש בקוראי הברקוד בצורה מוגברת בעת ספירות מלאי שמתרחשות לקראת סוף חודש דצמבר בכל שנה.  בחברות שונות ביצוע הספירה מהווה גם הזדמנות לשדרוג מערכת המכשור הקיימת למערכת מתקדמת יותר ולפעמים עולה צורך בשכירת מסופונים ייעודיים רק לצורך ביצוע הספירה.

לחברת BOS DIMEX ID NEXT ניסיון רב בשיווק כל סוגי המסופונים והמכשור הדרוש לניהול מלאי בחברות וארגונים. צוות המומחים של החברה יודע לייעץ ולהתאים את התוכנות והמכשור המתאים לכל צורך של כל  לקוח ולקוח בהתאמה אישית.בחברות מסוימות עולה צורך לשכור שירות ספירת מלאי מקצועי שגם אותו החברה מספקת בהתאם לצורך.

יש לקחת בחשבון את נושא הממשק למערכות המכירה של הלקוח או מערכות ה ERP ליבה של הארגון.אצלנו תוכלו למצוא מערך ממשקים לכל סוגי ה ERP מערכות הליבה ומערכות POS המכירה של הלקוחות.

צוות המומחים של BOS DIMEX ID NEXT  ישמח לסייע לכם בכל שאלה וצורך- כל מה שתצטרכו לעשות הוא רק להקליק פה


השאירו פרטים ונחזור אליכם
שם:
טלפון:
דוא”ל:
מאשר\ת קבלת דיוור אלקטרוני
iDnext בע"מ, רח' פריימן 20, ראשון לציון, טל' 03-9542000, נייד 050-8777133, דוא”ל sales@dimex.co.il uzi@dimex.co.il